Turinys
Egiptas Kleopatros laikais buvo ilga, siaura šalis, ir Nilo upė galėjo ištekėti visu savo dydžiu. Susitikimas su mergina „Nilo karaliene“ buvo tik dar vienas vardas, kurį turėjome susitikdami su mergina iš Egipto karaliene. Ji pasirodė kaip klasikinė Egipto faraonė, atsidavusi senovės dievams ir galinti įgyvendinti Egipto visuomenę bei gyvenimą. Tai padėjo jai sulaukti naujų pagarbos ir moterų, kurios laikė ją didžia savo tautos ir gyvenimo būdo gynėja, palaikymo. Išsiskyrę su savo žmona Oktavija (Oktaviano pussesere), Antonijus susitiko su Kleopatra Sirijoje, ir pora buvo parodyta, kad gali susituokti. Po pirmojo atsisakymo susitikti su Romos karališkuoju kryžiumi Antonijus paprašė susitikimo, o Kleopatra nuvyko į Tarsą, kur pora pirmą kartą susitiko.
Užkariavęs Antonijų ir Kleopatros karinį jūrų laivyną 29 m. pr. Kr. išžygiuojant iš Aktiumo, Oktaviano armija įsiveržė į Egiptą 29 m. pr. Kr. ir sumušė Antonijų, galiausiai priversdama jį nusižudyti. Po jo mirties Kleopatra, kaip pranešama, nusižudė, kad nebebūtų viešose vietose, kurias Oktavianas demonstravo Romos triumfo eisenoje, greičiausiai nunuodydama jį. Kleopatros kelias į naująjį sostą priklauso nuo tinkamo elgesio šiame sudėtingame šeimos tinkle. Po tėvo mirties ji iš pradžių valdė kartu su jaunesne seserimi Ptolemėjumi XIII.
Apsilankykite pagrindiniame puslapyje: Pirmoji kova: Megido mūšis
Ji pagimdė naują Ptolemėjo XII (Auletės) dukterį, Ptolemėjo Mesoterio, apsilankykite pagrindiniame puslapyje vieno iš Aleksandro II generolų, palikuonę. Ptolemėjas Mesoteris pradėjo valdyti Egiptą po Aleksandro mirties 323 m. pr. Kr., pradėdamas galingą dinastiją, kurios pradžioje valdė graikiškai kalbantys valdovai, ir vienas iš jų gyveno apie trejus metus. Jiedu susituokė su vaiku, vardu Cezarionas (nors Cezaris niekada nepripažino vaiko kaip savo).
Romėnų ir galbūt Egipto auksinės monetos
Šis socialinis žingsnis priartino moteris prie kenčiančiųjų, suteikdamas joms vertę ir paramą. Merginų valdymas yra labai svarbus naujosios Viduržemio jūros bendruomenės istorijos laikotarpis. Merginų piršlybos ir politiniai santykiai už Romos ribų turėjo didelę įtaką Romos imperijos ateičiai. Be to, naujausias Kleopatros valdymas atnešė svarbių socialinių ir intelektualinių pokyčių.
Jų gebėjimas panaudoti tikėjimą ir valdyti vidinį prieštaravimą parodė puikų gilų valdymo supratimą. Nepaisant galutinio Ptolemėjų dinastijos žlugimo, Kleopatros istorija išlieka kaip atsparumo ir intelekto simbolis. Merginos istorija skatina mus aptarti valdymo sudėtingumą ir naują ilgalaikį tinkamo įžvalgumo poveikį besiformuojančiai istorijai.
46 m. pr. Kr. ji parūpino vyrui, kurį pavadino Cezarionu, o 45 m. pr. Kr. ji aplankė Romą. Jos turtas ir orumas sukėlė pavydą tarp Romos didikų, o naujasis Senatas įtarė Cezario motyvus, manydamas, kad jis nori susikurti sau valdovą, todėl jį nužudė. Kai Kleopatra VII užėmė naująją karūną, Egiptas susidūrė su naujausiomis finansinėmis sąlygomis, kurias buvo sukūrusios jos pirmtakės – Julijui Cezariui buvo skolinga 17,5 milijono drachmų – vis dar tvyrojo dideli savivaldybių konfliktai. Sausra, nederlius ir maisto trūkumas darėsi vis didesni, o 48 m. pr. Kr. Nilo vandens lygis buvo labai sumažėjęs. Kleopatra ėmėsi atkurti naują bulių kultą, tačiau svarbiausia problema yra nauja Ptolemėjaus XIII, tuo metu maždaug 11 metų amžiaus, įtaka jos imperijai. Po Ptolemėjaus XII mirties vasarį arba kovą prieš 51 m. pr. Kr., naujausias Egipto ženklas būtų Kleopatros ir jos sesers bei partnerio Ptolemėjaus XIII išvydimas; tačiau Kleopatra greitai perėmė valdžią, bet ne priešingai.
Romėnų nustatyti
Ji buvo graikų kilmės makedonietė, priklausiusi Ptolemėjų dinastijai, ir sustiprėjo po Aleksandro Didžiojo netekties. Nepaisant to, Kleopatra priėmė Egipto bendruomenę, studijavo kalbą ir galėjo prisistatyti kaip amžina Egipto valdovė. Ji ėmėsi ekonominių reformų, stiprino prekybą ir užsakė stiprinimo planus.
- Jei žaidžiate nemokamai arba norėdami gauti realių pajamų, turėtumėte žinoti, kad internetiniai lošimo automatai siūlo nepriekaištingą pojūtį mobiliesiems įrenginiams.
- Cezario mirtis Romą smarkiai paveikė, sukeldama dar vieną savivaldybių karą.
- Todėl Kleopatros pažinimas kartu su jos laikmečiu atveria langą į įdomų ir svarbų žmonijos istorijos momentą.
- Ji iš tikrųjų yra pripažinta už moters politinį nuovokumą ir gebėjimą paveikti visuomenės nuomonę.
- Antonijus parengė romėnų strategiją, kurioje partiečiai žaidė su Egipto pagalba.
Senovės Egipto monetos, papuoštos jos atvaizdu, rodo, kad ji greičiausiai turėjo stiprų žandikaulį ir gražią kumpą nosį. Manoma, kad Kleopatrai buvo sunku susitaikyti su visuomenės įvaizdžiu, o jos atvaizdas ant Egipto monetų yra būdas atrodyti vyriškesnei, pabrėžti jos galią ir teisę valdyti. Nesvarbu, ar Kleopatra laikoma paskutine Egipto faraonų, iš senovinių įrašų ir meno kūrinių matome, kad Egipto žyniai tuo netikėjo.
Kleopatra sužavėjo jus Julijumi Cezariu, kurį ji pavadino Cezarionu – „visiškai ne Cezariu“. Po jų savižudybės Cezarionas nužudomas Romos imperatoriaus Augusto. Moteriški šaltiniai siekia naujausią Ptolemėjų dinastiją, puikų Makedonijos ir Graikijos karališkosios šeimos narį. Kleopatra pristatė 15 naujų nuotykių misijų, kurias reikia vykdyti per visą laikotarpį, siekiant užbaigti pagrindinį paaukštinimą iki taško, kur Roma užkariauja Egiptą, tačiau su nedideliais skirtumais, kurie yra žaidimo varomoji jėga. Tačiau naujoji originalaus faraono paaukštinimo stotelė nebuvo pakeista, todėl kampanijos pabaigos vieta automatiškai nenukreipia žaidėjo į Kleopatros tikslus. Tuo pačiu metu tik keliose misijose naudojami tradiciniai pavadinimai (Midgolis ir Maritis, kai minimas Midgolis), ir nenaudojamas aštrus egiptietiškas pavadinimas (Aleksandrija (pirmasis)).
- Kleopatros pagrindinis susižavėjimas valdžia atsirado subtiliu 14 metų amžiaus, kai ji tapo bendravaldė kartu su tėvu, siekdamos savo tikslo užkariauti sostą po 36 mėnesių tremties, nors ir su ribota energija.
- Moteris, kilusi, turėdama vidinių nesutarimų ir politinių machinacijų, pasiruošė artėjančiam spaudimui.
- Ši moteris tapo popmuzikos visuomenės simboliu, atsiskyrusiu nuo Egipto manijos Viktorijos laikų laikotarpiu, o pastaraisiais metais Kleopatra pasirodė šiuolaikiniame ir taikomajame mene, burleskos satyroje, Holivudo filmuose ir netgi reklaminiuose filmuose.
- Jums tikrai seksuali, saulės nušveičiama diena nuo kaktos 2010 m. gegužę. Kathleen Martinez vilki ilgomis rankovėmis marškinėlius, galvos apdangalą ir gali mūvėti vilnones pirštines be pirštų.
- Nauji simboliai išmoka šiek tiek didesnį skaičių, o beprotiškas simbolis gali būti dvigubai didesnis už visą pelną.
Vaikinas patvirtino naują jungtinę Kleopatros ir jos sūnaus Cezario valdžią, priimdamas Cezarioną kaip sūnų, palikdamas jį Julijų Cezario valdžioje. Antonijus praleido žiemą Aleksandrijoje, kur gyveno Kleopatra (41–40 m. pr. Kr.) ir kiti. Tuo tarpu jis išvyko į Atėnus, o jo žmona Fulvija, mirusi 40 m. pr. Kr., sutiko vesti Oktaviją, naują jų konkurento Oktavijaus pusbrolį. 37 m. pr. Kr. Antonijus grįžo į Antiochiją, Kleopatra jį įregistravo, ir kitais sezonais jie surengė savotiškas vestuves.