Gnays, Granit, Bazalt

Tamburlu Bazalt Taş

Sert ve dış koşullara dayanıklı bir yapıya sahip olan Bazalt taşlar, doğal kırım , ebatlı plak kesim, küp kesim olarak kullanıldığı gibi tamburlama işlem uygulanarak da kullanılabilmektedir. Tamburlu plak Bazalt Taşlar genellikle yol ve duvar kaplamalarında dekoratif olarak tercih edilirken, mıcır, ve çakıl boyutunda tamburlanan Bazalt taşlarda  alt ve üst yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Tamburlu Bazalt Çeşitlerimiz

Tamburlu Bazalt Plak Taşlar

Tamburlu Bazalt Mıcır ve Çakıl

Tamburlu Gnays Taş

Karakteristik bantlı yapısı ve içerisindeki demir ve magnezyum sebebi ile simli bir görünüme sahip olan Gnays  bahçe ve akvaryum dekorasyonunun vazgeçilmez taşları arasındadır. İşlenmemiş ham halinin yanı sıra Tamburlu Gnays Taşlar da peyzaj ve akvaryum dekoru için çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yerini almakta.

Tamburlu Gnays Taşlar

Tamburlu Granit Taş

İç ve dış mekanlarda en çok kullanılan doğal taşlar arasında yer alır Granit Taşlar, dayanıklı, ultraviyole ışınlardan etkilenmez, dokusunu ve rengini korur yapısı sayesinde zahmetsiz bakım gerektirmeyen bir doğal taş türüdür.

Birçok işlenme çeşidi vardır plak kesim granit, küp kesimgranit, patlatma granit ve tamburlanmış granit gibi.

Tamburlanmış Granit taşlar en çok iç mekan tasarımlarında ve peyzaj mimarisinde tercih edilmekle birlikte yapı sektöründe de kullanılmaktadır.

Tamburlu Granit Taş Çeşitleri

Aşağıdaki butonu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

(Sadece Mobil Kullanıcılar İçindir.)